Porównanie gébeczek Avon vs Rossmann

Cześć,
nie często się zdarza, aby ktoś dodawał post na temat gąbeczek do makijażu, przynajmniej z tych, które obserwuje.
Tak, więc przychodzę do Was z porównaniem dwóch gąbeczek do makijażu, po tytule widzicie, że jest to Avon vs Rossmann. Nie posiadam już opakowań po nich. W przypadku Avon’u jest to po prostu folia, a Rossmann’a opakowanie z plastiku. Obie nie są markowymi BeautyBlender’ami.
Tak więc przejdźmy dalej, a mianowicie do opisu z mojej perspektywy, tych dwóch produktów :)
Avon:
Lekko pije podkład i jest twardsza od swojej rywalki, jednak nadal przyjemnie nakłada się nią produkt. Używam ją głównie do nakładania podkładu i korektora. Nie smuży się i nie pozostawia na twarzy śladów swojej faktury, nic się nie odbija po jej użyciu. Kształt łezki pozwala na szybkie i nałożenie podkładu, a stożkowa część na równe rozłożenie korektora pod oczami, z którym mam problemy, ponieważ mi często wchodzi w zmarszczki mimiczne, ale dużo korektorów mi to robi z wyjątkiem Catrice Liquid Camuflage.

Rossmann Beauty:
Do listopada, bodajże kiedy ją kupiłam, używam jej codziennie, pędzle do podkładu poszły w odstawkę, prawdopodobnie to przez jej kształt, który sprawia, że o wiele szybciej i łatwiej nakłada się pokład, bo to nie jest standardowe jajeczko do pokładu, ponieważ ma zamiast owalnej „dupki”, skośno ściętą część. Natomiast druga strona działa podobnie jak w Avon, do bezproblemowego nakładania korektora pod oczy :)
Wykonana z bardziej miękkiego materiału sprawia, że przyjemniejsza jest aplikacja.

Tak, więc jakbym miała wybierać pomiędzy tymi dwoma gąbeczkami wybrałabym zdecydowanie tę z Rossmanna.
Nawet za cenę, gdyż Avon liczy sobie za taki produkt ok 30 zł, a Rossmann 16 w regularnej sprzedaży, a takie produkty są dostępne bardzo często na promocjach za 9.99 zł :)

zdjęcie:
21931025_798877513630183_1677154146_o

Pozdrawiam serdecznie,
Lea

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>